February 2-Person Stableford Four-Ball Tee Sheet
Round 1 -
Fri, February 28
Print
|
|||||
Time | Hole | Players | Time | Hole | Players |
---|---|---|---|---|---|
10:00 AM | 1A |
Kevin Stray (+1.4)
Bellingham
Mark Vaughan (1.0)
Aldergrove
Bjorn Bjorke (+2.5)
Port Orchard
Craig Larson (1.6)
Tacoma
|
10:00 AM | 1B |
Dan Kramlich (6.4)
Seattle
David Shumann (4.1)
Seattle
Stewart MacFarlane (7.5)
Bellevue
Joe Zorich (6.0)
Kirkland
|
10:00 AM | 1A |
Kevin Stray (+1.4)
Bellingham
Mark Vaughan (1.0)
Aldergrove
Bjorn Bjorke (+2.5)
Port Orchard
Craig Larson (1.6)
Tacoma
|
|||
10:00 AM | 1B |
Dan Kramlich (6.4)
Seattle
David Shumann (4.1)
Seattle
Stewart MacFarlane (7.5)
Bellevue
Joe Zorich (6.0)
Kirkland
|
|||
10:00 AM | 2A |
Tim Lookabaugh (15.2)
Federal Way
Randal Groat (9.2)
Olympia
Kyle Yarbrough (10.0)
University Place
Ryan Haug (13.3)
University Place
|
10:00 AM | 2B |
Jim Reese (17.0)
Spokane
Pat Gravel (8.5)
Auburn
Taylor Landrud (12.0)
Port Orchard
Bryce Landrud (5.0)
Auburn
|
10:00 AM | 2A |
Tim Lookabaugh (15.2)
Federal Way
Randal Groat (9.2)
Olympia
Kyle Yarbrough (10.0)
University Place
Ryan Haug (13.3)
University Place
|
|||
10:00 AM | 2B |
Jim Reese (17.0)
Spokane
Pat Gravel (8.5)
Auburn
Taylor Landrud (12.0)
Port Orchard
Bryce Landrud (5.0)
Auburn
|
|||
10:00 AM | 3A |
Jeff Byrnes (1.8)
Bonney Lake
Alan Browning (1.8)
Chehalis
Jason Boettner (3.0)
Chehalis
Jon Hubbert (4.3)
Chehalis
|
10:00 AM | 3B |
Dale Linder (17.8)
Maple Valley
Mark Linder (17.2)
Tacoma
Jeffrey Linder (18.3)
Seatac
David Linder (12.7)
Auburn
|
10:00 AM | 3A |
Jeff Byrnes (1.8)
Bonney Lake
Alan Browning (1.8)
Chehalis
Jason Boettner (3.0)
Chehalis
Jon Hubbert (4.3)
Chehalis
|
|||
10:00 AM | 3B |
Dale Linder (17.8)
Maple Valley
Mark Linder (17.2)
Tacoma
Jeffrey Linder (18.3)
Seatac
David Linder (12.7)
Auburn
|
|||
10:00 AM | 4 |
Stephanie Ticknor (20.8)
Renton
Abby Mead (26.3)
Renton
Karen Bolton (14.6)
Bremerton
Bobbie Nichols (16.6)
Bremerton
|
10:00 AM | 5 |
Paul Di Furia (2.7)
Seattle
Sten Olsen (1.0)
Seattle
Todd Abbott (2.3)
Olympia
Jared Bouchey (1.9)
Olympia
|
10:00 AM | 4 |
Stephanie Ticknor (20.8)
Renton
Abby Mead (26.3)
Renton
Karen Bolton (14.6)
Bremerton
Bobbie Nichols (16.6)
Bremerton
|
|||
10:00 AM | 5 |
Paul Di Furia (2.7)
Seattle
Sten Olsen (1.0)
Seattle
Todd Abbott (2.3)
Olympia
Jared Bouchey (1.9)
Olympia
|
|||
10:00 AM | 6A |
Christopher Kintz (9.2)
Ruston
Steve Buchberger (1.1)
University Place
Mike Zehr (3.3)
Everett
Brian Cooper (1.4)
Shoreline
|
10:00 AM | 6B |
Jason Randall (24.3)
Sammamish
Garrett Foss (+2.4)
Bothell
Chris Moore (7.4)
Gig Harbor
Tony Vallala (10.9)
Auburn
|
10:00 AM | 6A |
Christopher Kintz (9.2)
Ruston
Steve Buchberger (1.1)
University Place
Mike Zehr (3.3)
Everett
Brian Cooper (1.4)
Shoreline
|
|||
10:00 AM | 6B |
Jason Randall (24.3)
Sammamish
Garrett Foss (+2.4)
Bothell
Chris Moore (7.4)
Gig Harbor
Tony Vallala (10.9)
Auburn
|
|||
10:00 AM | 7 |
Larry Daniels (3.0)
Seattle
Michael Joyce (3.8)
Des Moines
Russell Kowalinski (5.9)
Maple Valley
Ryan Chodykin (4.4)
Renton
|
10:00 AM | 8A |
Gavin Sutherland (4.0)
Tumwater
Rich Sartain (8.3)
Tumwater
Sam Lever (6.8)
Tumwater
Matt Valenta (11.5)
Tumwater
|
10:00 AM | 7 |
Larry Daniels (3.0)
Seattle
Michael Joyce (3.8)
Des Moines
Russell Kowalinski (5.9)
Maple Valley
Ryan Chodykin (4.4)
Renton
|
|||
10:00 AM | 8A |
Gavin Sutherland (4.0)
Tumwater
Rich Sartain (8.3)
Tumwater
Sam Lever (6.8)
Tumwater
Matt Valenta (11.5)
Tumwater
|
|||
10:00 AM | 8B |
Loren Deaton (17.0)
Belfair
Kevin McCoy (15.8)
Enumclaw
Steve McCoy (15.0)
Bonney Lake
Dave Shirey (24.3)
Enumclaw
|
10:00 AM | 9A |
Steven Pleasants (17.6)
University Place
Eduardo Cuyos (18.0)
Port Orchard
Bob Stevens (19.4)
Spanaway
John Kramer (13.0)
Parkland
|
10:00 AM | 8B |
Loren Deaton (17.0)
Belfair
Kevin McCoy (15.8)
Enumclaw
Steve McCoy (15.0)
Bonney Lake
Dave Shirey (24.3)
Enumclaw
|
|||
10:00 AM | 9A |
Steven Pleasants (17.6)
University Place
Eduardo Cuyos (18.0)
Port Orchard
Bob Stevens (19.4)
Spanaway
John Kramer (13.0)
Parkland
|
|||
10:00 AM | 9B |
Ryan Bunger (13.1)
Renton
Torsten Oberst (12.9)
Renton
David Duran (3.6)
Renton
Maxwell Carter (+0.6)
Woodinville
|
10:00 AM | 10A |
Rosendo Guizar (8.7)
Walla Walla
Guadalupe Perez (6.4)
Walla Walla
Gordon Nelson (3.4)
Gig Harbor
Chris Thomas (12.1)
Centralia
|
10:00 AM | 9B |
Ryan Bunger (13.1)
Renton
Torsten Oberst (12.9)
Renton
David Duran (3.6)
Renton
Maxwell Carter (+0.6)
Woodinville
|
|||
10:00 AM | 10A |
Rosendo Guizar (8.7)
Walla Walla
Guadalupe Perez (6.4)
Walla Walla
Gordon Nelson (3.4)
Gig Harbor
Chris Thomas (12.1)
Centralia
|
|||
10:00 AM | 10B |
Jacob Janho (4.8)
Puyallup
Stephen Janho (5.2)
Puyallup
Steven Shroyer (4.4)
Seattle
Tom Boettcher (4.8)
Highland Park
|
10:00 AM | 11 |
Kristopher Grinnell (1.9)
Tumwater
Joshua Ashline (4.0)
Lacey
Shawn Heidel (1.5)
Seattle
Aaron Cherney (4.2)
Seattle
|
10:00 AM | 10B |
Jacob Janho (4.8)
Puyallup
Stephen Janho (5.2)
Puyallup
Steven Shroyer (4.4)
Seattle
Tom Boettcher (4.8)
Highland Park
|
|||
10:00 AM | 11 |
Kristopher Grinnell (1.9)
Tumwater
Joshua Ashline (4.0)
Lacey
Shawn Heidel (1.5)
Seattle
Aaron Cherney (4.2)
Seattle
|
|||
10:00 AM | 12A |
David Foreman (6.1)
Seattle
Reid Swick (7.1)
Seattle
Jon Lindbom (4.5)
Gig Harbor
Jim Nash (10.5)
Bremerton
|
10:00 AM | 12B |
Tracy Quickstad (3.6)
Kirkland
Dan Thacker (2.8)
Edmonds
Ben Garrett (+1.1)
Seattle
Court Watson (+0.1)
Issaquah
|
10:00 AM | 12A |
David Foreman (6.1)
Seattle
Reid Swick (7.1)
Seattle
Jon Lindbom (4.5)
Gig Harbor
Jim Nash (10.5)
Bremerton
|
|||
10:00 AM | 12B |
Tracy Quickstad (3.6)
Kirkland
Dan Thacker (2.8)
Edmonds
Ben Garrett (+1.1)
Seattle
Court Watson (+0.1)
Issaquah
|
|||
10:00 AM | 13A |
Kasey Martin (9.0)
Burlington
Jake Weinmann (15.6)
Ferndale
Brent Fletcher (10.0)
Pacific
Todd Mozzone (12.0)
Auburn
|
10:00 AM | 13B |
Charles Quam (12.2)
Poulsbo
Gregory Abel (15.7)
Bremerton
Ryan Blas (9.4)
Olympia
Gene Quitugua (15.8)
Lacey
|
10:00 AM | 13A |
Kasey Martin (9.0)
Burlington
Jake Weinmann (15.6)
Ferndale
Brent Fletcher (10.0)
Pacific
Todd Mozzone (12.0)
Auburn
|
|||
10:00 AM | 13B |
Charles Quam (12.2)
Poulsbo
Gregory Abel (15.7)
Bremerton
Ryan Blas (9.4)
Olympia
Gene Quitugua (15.8)
Lacey
|
|||
10:00 AM | 14A |
Jason Olsen (18.5)
Elma
Ryan Moore (17.1)
Elma
Richard Haataja (10.3)
Mill Creek
Stanley Schultz (18.6)
Everett
|
10:00 AM | 14B |
Andy Boen (21.6)
Yakima
Glenn Thompson (20.0)
Naches
Mark Tomski (24.7)
Seattle
Norman Ledbetter (19.1)
Seattle
|
10:00 AM | 14A |
Jason Olsen (18.5)
Elma
Ryan Moore (17.1)
Elma
Richard Haataja (10.3)
Mill Creek
Stanley Schultz (18.6)
Everett
|
|||
10:00 AM | 14B |
Andy Boen (21.6)
Yakima
Glenn Thompson (20.0)
Naches
Mark Tomski (24.7)
Seattle
Norman Ledbetter (19.1)
Seattle
|
|||
10:00 AM | 15 |
Ernie Samaras (12.3)
Seattle
Chris Cation (14.0)
Union
Robert Warren (13.8)
Lakewood
Steven Warren (13.7)
Spokane Valley
|
10:00 AM | 16A |
Richard Himmer (15.8)
Gig Harbor
Mark Winterholler (20.0)
Puyallup
Randy Simon (17.2)
Spokane
Greg Roe (20.1)
Buckley
|
10:00 AM | 15 |
Ernie Samaras (12.3)
Seattle
Chris Cation (14.0)
Union
Robert Warren (13.8)
Lakewood
Steven Warren (13.7)
Spokane Valley
|
|||
10:00 AM | 16A |
Richard Himmer (15.8)
Gig Harbor
Mark Winterholler (20.0)
Puyallup
Randy Simon (17.2)
Spokane
Greg Roe (20.1)
Buckley
|
|||
10:00 AM | 16B |
Jonathan Gozart (13.7)
Aberdeen
Dan Sundstrom (12.4)
Aberdeen
Nick Metcalf (14.3)
Renton
Michael Pivar (10.2)
Seattle
|
10:00 AM | 17 |
Linden Brown (5.6)
Seattle
Kevin Bjorklund (13.0)
Seattle
Joey Mueller (4.6)
Lake Stevens
Jesse Gwaltney (15.0)
Marysville
|
10:00 AM | 16B |
Jonathan Gozart (13.7)
Aberdeen
Dan Sundstrom (12.4)
Aberdeen
Nick Metcalf (14.3)
Renton
Michael Pivar (10.2)
Seattle
|
|||
10:00 AM | 17 |
Linden Brown (5.6)
Seattle
Kevin Bjorklund (13.0)
Seattle
Joey Mueller (4.6)
Lake Stevens
Jesse Gwaltney (15.0)
Marysville
|
|||
10:00 AM | 18A |
Adam Shantz (16.6)
Sequim
Brandon Lancelle (9.2)
Sequim
Steve Brown (8.5)
Fircrest
Michael Brade (7.2)
Gig Harbor
|
10:00 AM | 18B |
Mir Moghimi (19.7)
Renton
Vince Wallace (16.6)
Newcastle
Jacob Nelson (14.7)
Monroe
Luke Nevin (15.0)
Kent
|
10:00 AM | 18A |
Adam Shantz (16.6)
Sequim
Brandon Lancelle (9.2)
Sequim
Steve Brown (8.5)
Fircrest
Michael Brade (7.2)
Gig Harbor
|
|||
10:00 AM | 18B |
Mir Moghimi (19.7)
Renton
Vince Wallace (16.6)
Newcastle
Jacob Nelson (14.7)
Monroe
Luke Nevin (15.0)
Kent
|
Print
|
||||
Player | Tee Time | Hole | Tee | Other Players |
---|---|---|---|---|
Aaron Cherney (4.2)
Seattle
|
10:00 AM | 11 | WS 2020 Men | Joshua Ashline + Kristopher Grinnell + Shawn Heidel |
Abby Mead (26.3)
Renton
|
10:00 AM | 4 | WS 2020 Women | Bobbie Nichols + Karen Bolton + Stephanie Ticknor |
Adam Shantz (16.6)
Sequim
|
10:00 AM | 18A | WS 2020 Men | Brandon Lancelle + Michael Brade + Steve Brown |
Alan Browning (1.8)
Chehalis
|
10:00 AM | 3A | WS 2020 Men | Jason Boettner + Jeff Byrnes + Jon Hubbert |
Andy Boen (21.6)
Yakima
|
10:00 AM | 14B | WS 2020 Men | Glenn Thompson + Mark Tomski + Norman Ledbetter |
Ben Garrett (+1.1)
Seattle
|
10:00 AM | 12B | WS 2020 Men | Court Watson + Dan Thacker + Tracy Quickstad |
Bjorn Bjorke (+2.5)
Port Orchard
|
10:00 AM | 1A | WS 2020 Men | Craig Larson + Kevin Stray + Mark Vaughan |
Bob Stevens (19.4)
Spanaway
|
10:00 AM | 9A | WS 2020 Men | Eduardo Cuyos + John Kramer + Steven Pleasants |
Bobbie Nichols (16.6)
Bremerton
|
10:00 AM | 4 | WS 2020 Women | Abby Mead + Karen Bolton + Stephanie Ticknor |
Brandon Lancelle (9.2)
Sequim
|
10:00 AM | 18A | WS 2020 Men | Adam Shantz + Michael Brade + Steve Brown |
Brent Fletcher (10.0)
Pacific
|
10:00 AM | 13A | WS 2020 Men | Jake Weinmann + Kasey Martin + Todd Mozzone |
Brian Cooper (1.4)
Shoreline
|
10:00 AM | 6A | WS 2020 Men | Christopher Kintz + Mike Zehr + Steve Buchberger |
Bryce Landrud (5.0)
Auburn
|
10:00 AM | 2B | WS 2020 Men | Jim Reese + Pat Gravel + Taylor Landrud |
Charles Quam (12.2)
Poulsbo
|
10:00 AM | 13B | WS 2020 Men | Gene Quitugua + Gregory Abel + Ryan Blas |
Chris Cation (14.0)
Union
|
10:00 AM | 15 | WS 2020 Men | Ernie Samaras + Robert Warren + Steven Warren |
Chris Moore (7.4)
Gig Harbor
|
10:00 AM | 6B | WS 2020 Men | Garrett Foss + Jason Randall + Tony Vallala |
Chris Thomas (12.1)
Centralia
|
10:00 AM | 10A | WS 2020 Men | Gordon Nelson + Guadalupe Perez + Rosendo Guizar |
Christopher Kintz (9.2)
Ruston
|
10:00 AM | 6A | WS 2020 Men | Brian Cooper + Mike Zehr + Steve Buchberger |
Court Watson (+0.1)
Issaquah
|
10:00 AM | 12B | WS 2020 Men | Ben Garrett + Dan Thacker + Tracy Quickstad |
Craig Larson (1.6)
Tacoma
|
10:00 AM | 1A | WS 2020 Men | Bjorn Bjorke + Kevin Stray + Mark Vaughan |
Dale Linder (17.8)
Maple Valley
|
10:00 AM | 3B | WS 2020 Men | David Linder + Jeffrey Linder + Mark Linder |
Dan Kramlich (6.4)
Seattle
|
10:00 AM | 1B | WS 2020 Men | David Shumann + Joe Zorich + Stewart MacFarlane |
Dan Sundstrom (12.4)
Aberdeen
|
10:00 AM | 16B | WS 2020 Men | Jonathan Gozart + Michael Pivar + Nick Metcalf |
Dan Thacker (2.8)
Edmonds
|
10:00 AM | 12B | WS 2020 Men | Ben Garrett + Court Watson + Tracy Quickstad |
Dave Shirey (24.3)
Enumclaw
|
10:00 AM | 8B | WS 2020 Men | Kevin McCoy + Loren Deaton + Steve McCoy |
David Duran (3.6)
Renton
|
10:00 AM | 9B | WS 2020 Men | Maxwell Carter + Ryan Bunger + Torsten Oberst |
David Foreman (6.1)
Seattle
|
10:00 AM | 12A | WS 2020 Men | Jim Nash + Jon Lindbom + Reid Swick |
David Linder (12.7)
Auburn
|
10:00 AM | 3B | WS 2020 Men | Dale Linder + Jeffrey Linder + Mark Linder |
David Shumann (4.1)
Seattle
|
10:00 AM | 1B | WS 2020 Men | Dan Kramlich + Joe Zorich + Stewart MacFarlane |
Eduardo Cuyos (18.0)
Port Orchard
|
10:00 AM | 9A | WS 2020 Men | Bob Stevens + John Kramer + Steven Pleasants |
Ernie Samaras (12.3)
Seattle
|
10:00 AM | 15 | WS 2020 Men | Chris Cation + Robert Warren + Steven Warren |
Garrett Foss (+2.4)
Bothell
|
10:00 AM | 6B | WS 2020 Men | Chris Moore + Jason Randall + Tony Vallala |
Gavin Sutherland (4.0)
Tumwater
|
10:00 AM | 8A | WS 2020 Men | Matt Valenta + Rich Sartain + Sam Lever |
Gene Quitugua (15.8)
Lacey
|
10:00 AM | 13B | WS 2020 Men | Charles Quam + Gregory Abel + Ryan Blas |
Glenn Thompson (20.0)
Naches
|
10:00 AM | 14B | WS 2020 Men | Andy Boen + Mark Tomski + Norman Ledbetter |
Gordon Nelson (3.4)
Gig Harbor
|
10:00 AM | 10A | WS 2020 Men | Chris Thomas + Guadalupe Perez + Rosendo Guizar |
Greg Roe (20.1)
Buckley
|
10:00 AM | 16A | WS 2020 Men | Mark Winterholler + Randy Simon + Richard Himmer |
Gregory Abel (15.7)
Bremerton
|
10:00 AM | 13B | WS 2020 Men | Charles Quam + Gene Quitugua + Ryan Blas |
Guadalupe Perez (6.4)
Walla Walla
|
10:00 AM | 10A | WS 2020 Men | Chris Thomas + Gordon Nelson + Rosendo Guizar |
Jacob Janho (4.8)
Puyallup
|
10:00 AM | 10B | WS 2020 Men | Stephen Janho + Steven Shroyer + Tom Boettcher |
Jacob Nelson (14.7)
Monroe
|
10:00 AM | 18B | WS 2020 Men | Luke Nevin + Mir Moghimi + Vince Wallace |
Jake Weinmann (15.6)
Ferndale
|
10:00 AM | 13A | WS 2020 Men | Brent Fletcher + Kasey Martin + Todd Mozzone |
Jared Bouchey (1.9)
Olympia
|
10:00 AM | 5 | WS 2020 Men | Paul Di Furia + Sten Olsen + Todd Abbott |
Jason Boettner (3.0)
Chehalis
|
10:00 AM | 3A | WS 2020 Men | Alan Browning + Jeff Byrnes + Jon Hubbert |
Jason Olsen (18.5)
Elma
|
10:00 AM | 14A | WS 2020 Men | Richard Haataja + Ryan Moore + Stanley Schultz |
Jason Randall (24.3)
Sammamish
|
10:00 AM | 6B | WS 2020 Men | Chris Moore + Garrett Foss + Tony Vallala |
Jeff Byrnes (1.8)
Bonney Lake
|
10:00 AM | 3A | WS 2020 Men | Alan Browning + Jason Boettner + Jon Hubbert |
Jeffrey Linder (18.3)
Seatac
|
10:00 AM | 3B | WS 2020 Men | Dale Linder + David Linder + Mark Linder |
Jesse Gwaltney (15.0)
Marysville
|
10:00 AM | 17 | WS 2020 Men | Joey Mueller + Kevin Bjorklund + Linden Brown |
Jim Nash (10.5)
Bremerton
|
10:00 AM | 12A | WS 2020 Men | David Foreman + Jon Lindbom + Reid Swick |
Jim Reese (17.0)
Spokane
|
10:00 AM | 2B | WS 2020 Men | Bryce Landrud + Pat Gravel + Taylor Landrud |
Joe Zorich (6.0)
Kirkland
|
10:00 AM | 1B | WS 2020 Men | Dan Kramlich + David Shumann + Stewart MacFarlane |
Joey Mueller (4.6)
Lake Stevens
|
10:00 AM | 17 | WS 2020 Men | Jesse Gwaltney + Kevin Bjorklund + Linden Brown |
John Kramer (13.0)
Parkland
|
10:00 AM | 9A | WS 2020 Men | Bob Stevens + Eduardo Cuyos + Steven Pleasants |
Jon Hubbert (4.3)
Chehalis
|
10:00 AM | 3A | WS 2020 Men | Alan Browning + Jason Boettner + Jeff Byrnes |
Jon Lindbom (4.5)
Gig Harbor
|
10:00 AM | 12A | WS 2020 Men | David Foreman + Jim Nash + Reid Swick |
Jonathan Gozart (13.7)
Aberdeen
|
10:00 AM | 16B | WS 2020 Men | Dan Sundstrom + Michael Pivar + Nick Metcalf |
Joshua Ashline (4.0)
Lacey
|
10:00 AM | 11 | WS 2020 Men | Aaron Cherney + Kristopher Grinnell + Shawn Heidel |
Karen Bolton (14.6)
Bremerton
|
10:00 AM | 4 | WS 2020 Women | Abby Mead + Bobbie Nichols + Stephanie Ticknor |
Kasey Martin (9.0)
Burlington
|
10:00 AM | 13A | WS 2020 Men | Brent Fletcher + Jake Weinmann + Todd Mozzone |
Kevin Bjorklund (13.0)
Seattle
|
10:00 AM | 17 | WS 2020 Men | Jesse Gwaltney + Joey Mueller + Linden Brown |
Kevin McCoy (15.8)
Enumclaw
|
10:00 AM | 8B | WS 2020 Men | Dave Shirey + Loren Deaton + Steve McCoy |
Kevin Stray (+1.4)
Bellingham
|
10:00 AM | 1A | WS 2020 Men | Bjorn Bjorke + Craig Larson + Mark Vaughan |
Kristopher Grinnell (1.9)
Tumwater
|
10:00 AM | 11 | WS 2020 Men | Aaron Cherney + Joshua Ashline + Shawn Heidel |
Kyle Yarbrough (10.0)
University Place
|
10:00 AM | 2A | WS 2020 Men | Randal Groat + Ryan Haug + Tim Lookabaugh |
Larry Daniels (3.0)
Seattle
|
10:00 AM | 7 | WS 2020 Men | Michael Joyce + Russell Kowalinski + Ryan Chodykin |
Linden Brown (5.6)
Seattle
|
10:00 AM | 17 | WS 2020 Men | Jesse Gwaltney + Joey Mueller + Kevin Bjorklund |
Loren Deaton (17.0)
Belfair
|
10:00 AM | 8B | WS 2020 Men | Dave Shirey + Kevin McCoy + Steve McCoy |
Luke Nevin (15.0)
Kent
|
10:00 AM | 18B | WS 2020 Men | Jacob Nelson + Mir Moghimi + Vince Wallace |
Mark Linder (17.2)
Tacoma
|
10:00 AM | 3B | WS 2020 Men | Dale Linder + David Linder + Jeffrey Linder |
Mark Tomski (24.7)
Seattle
|
10:00 AM | 14B | WS 2020 Men | Andy Boen + Glenn Thompson + Norman Ledbetter |
Mark Vaughan (1.0)
Aldergrove
|
10:00 AM | 1A | WS 2020 Men | Bjorn Bjorke + Craig Larson + Kevin Stray |
Mark Winterholler (20.0)
Puyallup
|
10:00 AM | 16A | WS 2020 Men | Greg Roe + Randy Simon + Richard Himmer |
Matt Valenta (11.5)
Tumwater
|
10:00 AM | 8A | WS 2020 Men | Gavin Sutherland + Rich Sartain + Sam Lever |
Maxwell Carter (+0.6)
Woodinville
|
10:00 AM | 9B | WS 2020 Men | David Duran + Ryan Bunger + Torsten Oberst |
Michael Brade (7.2)
Gig Harbor
|
10:00 AM | 18A | WS 2020 Men | Adam Shantz + Brandon Lancelle + Steve Brown |
Michael Joyce (3.8)
Des Moines
|
10:00 AM | 7 | WS 2020 Men | Larry Daniels + Russell Kowalinski + Ryan Chodykin |
Michael Pivar (10.2)
Seattle
|
10:00 AM | 16B | WS 2020 Men | Dan Sundstrom + Jonathan Gozart + Nick Metcalf |
Mike Zehr (3.3)
Everett
|
10:00 AM | 6A | WS 2020 Men | Brian Cooper + Christopher Kintz + Steve Buchberger |
Mir Moghimi (19.7)
Renton
|
10:00 AM | 18B | WS 2020 Men | Jacob Nelson + Luke Nevin + Vince Wallace |
Nick Metcalf (14.3)
Renton
|
10:00 AM | 16B | WS 2020 Men | Dan Sundstrom + Jonathan Gozart + Michael Pivar |
Norman Ledbetter (19.1)
Seattle
|
10:00 AM | 14B | WS 2020 Men | Andy Boen + Glenn Thompson + Mark Tomski |
Pat Gravel (8.5)
Auburn
|
10:00 AM | 2B | WS 2020 Men | Bryce Landrud + Jim Reese + Taylor Landrud |
Paul Di Furia (2.7)
Seattle
|
10:00 AM | 5 | WS 2020 Men | Jared Bouchey + Sten Olsen + Todd Abbott |
Randal Groat (9.2)
Olympia
|
10:00 AM | 2A | WS 2020 Men | Kyle Yarbrough + Ryan Haug + Tim Lookabaugh |
Randy Simon (17.2)
Spokane
|
10:00 AM | 16A | WS 2020 Men | Greg Roe + Mark Winterholler + Richard Himmer |
Reid Swick (7.1)
Seattle
|
10:00 AM | 12A | WS 2020 Men | David Foreman + Jim Nash + Jon Lindbom |
Rich Sartain (8.3)
Tumwater
|
10:00 AM | 8A | WS 2020 Men | Gavin Sutherland + Matt Valenta + Sam Lever |
Richard Haataja (10.3)
Mill Creek
|
10:00 AM | 14A | WS 2020 Men | Jason Olsen + Ryan Moore + Stanley Schultz |
Richard Himmer (15.8)
Gig Harbor
|
10:00 AM | 16A | WS 2020 Men | Greg Roe + Mark Winterholler + Randy Simon |
Robert Warren (13.8)
Lakewood
|
10:00 AM | 15 | WS 2020 Men | Chris Cation + Ernie Samaras + Steven Warren |
Rosendo Guizar (8.7)
Walla Walla
|
10:00 AM | 10A | WS 2020 Men | Chris Thomas + Gordon Nelson + Guadalupe Perez |
Russell Kowalinski (5.9)
Maple Valley
|
10:00 AM | 7 | WS 2020 Men | Larry Daniels + Michael Joyce + Ryan Chodykin |
Ryan Blas (9.4)
Olympia
|
10:00 AM | 13B | WS 2020 Men | Charles Quam + Gene Quitugua + Gregory Abel |
Ryan Bunger (13.1)
Renton
|
10:00 AM | 9B | WS 2020 Men | David Duran + Maxwell Carter + Torsten Oberst |
Ryan Chodykin (4.4)
Renton
|
10:00 AM | 7 | WS 2020 Men | Larry Daniels + Michael Joyce + Russell Kowalinski |
Ryan Haug (13.3)
University Place
|
10:00 AM | 2A | WS 2020 Men | Kyle Yarbrough + Randal Groat + Tim Lookabaugh |
Ryan Moore (17.1)
Elma
|
10:00 AM | 14A | WS 2020 Men | Jason Olsen + Richard Haataja + Stanley Schultz |
Sam Lever (6.8)
Tumwater
|
10:00 AM | 8A | WS 2020 Men | Gavin Sutherland + Matt Valenta + Rich Sartain |
Shawn Heidel (1.5)
Seattle
|
10:00 AM | 11 | WS 2020 Men | Aaron Cherney + Joshua Ashline + Kristopher Grinnell |
Stanley Schultz (18.6)
Everett
|
10:00 AM | 14A | WS 2020 Men | Jason Olsen + Richard Haataja + Ryan Moore |
Sten Olsen (1.0)
Seattle
|
10:00 AM | 5 | WS 2020 Men | Jared Bouchey + Paul Di Furia + Todd Abbott |
Stephanie Ticknor (20.8)
Renton
|
10:00 AM | 4 | WS 2020 Women | Abby Mead + Bobbie Nichols + Karen Bolton |
Stephen Janho (5.2)
Puyallup
|
10:00 AM | 10B | WS 2020 Men | Jacob Janho + Steven Shroyer + Tom Boettcher |
Steve Brown (8.5)
Fircrest
|
10:00 AM | 18A | WS 2020 Men | Adam Shantz + Brandon Lancelle + Michael Brade |
Steve Buchberger (1.1)
University Place
|
10:00 AM | 6A | WS 2020 Men | Brian Cooper + Christopher Kintz + Mike Zehr |
Steve McCoy (15.0)
Bonney Lake
|
10:00 AM | 8B | WS 2020 Men | Dave Shirey + Kevin McCoy + Loren Deaton |
Steven Pleasants (17.6)
University Place
|
10:00 AM | 9A | WS 2020 Men | Bob Stevens + Eduardo Cuyos + John Kramer |
Steven Shroyer (4.4)
Seattle
|
10:00 AM | 10B | WS 2020 Men | Jacob Janho + Stephen Janho + Tom Boettcher |
Steven Warren (13.7)
Spokane Valley
|
10:00 AM | 15 | WS 2020 Men | Chris Cation + Ernie Samaras + Robert Warren |
Stewart MacFarlane (7.5)
Bellevue
|
10:00 AM | 1B | WS 2020 Men | Dan Kramlich + David Shumann + Joe Zorich |
Taylor Landrud (12.0)
Port Orchard
|
10:00 AM | 2B | WS 2020 Men | Bryce Landrud + Jim Reese + Pat Gravel |
Tim Lookabaugh (15.2)
Federal Way
|
10:00 AM | 2A | WS 2020 Men | Kyle Yarbrough + Randal Groat + Ryan Haug |
Todd Abbott (2.3)
Olympia
|
10:00 AM | 5 | WS 2020 Men | Jared Bouchey + Paul Di Furia + Sten Olsen |
Todd Mozzone (12.0)
Auburn
|
10:00 AM | 13A | WS 2020 Men | Brent Fletcher + Jake Weinmann + Kasey Martin |
Tom Boettcher (4.8)
Highland Park
|
10:00 AM | 10B | WS 2020 Men | Jacob Janho + Stephen Janho + Steven Shroyer |
Tony Vallala (10.9)
Auburn
|
10:00 AM | 6B | WS 2020 Men | Chris Moore + Garrett Foss + Jason Randall |
Torsten Oberst (12.9)
Renton
|
10:00 AM | 9B | WS 2020 Men | David Duran + Maxwell Carter + Ryan Bunger |
Tracy Quickstad (3.6)
Kirkland
|
10:00 AM | 12B | WS 2020 Men | Ben Garrett + Court Watson + Dan Thacker |
Vince Wallace (16.6)
Newcastle
|
10:00 AM | 18B | WS 2020 Men | Jacob Nelson + Luke Nevin + Mir Moghimi |