I COPA NORTE 15 Y MENORES Tee Sheet

Sun, October 18

Print
AZUL TALAVERA COUNTRY CLUB
Time Hole Players Hole Players
7:40 AM 1
Tristan Favila Romero VAR 8/9
David Gonzalez Zambrano VAR 8/9
10
Mauricio Mijares Lugo VAR 7/MEN
Arantxa Eskauriatza FEM 8/9
7:50 AM 1
Carlos Humberto Gutierrez Andresen VAR 8/9
Javier Fernandez VAR 8/9
Luis Fabian Alejo Marquez VAR 8/9
10
Luis Antonio Simon Mina VAR 7/MEN
Camila Pier Ortiz FEM 8/9
Lia Hueso Galindo FEM 8/9
8:00 AM 1
Oscar Olmedo VAR 8/9
Santiago Villarreal Cerda VAR 8/9
Jacobo Gudiño VAR 8/9
Santiago Garcia Melo VAR 8/9
10
Jose Emiliano Becerril VAR 7/MEN
Ángela Rosendo Rodríguez FEM 7/MEN
Emma Perez López FEM 7/MEN
Andrea Fernandez FEM 8/9
8:10 AM 1
Saul Gerardo Yañez Moran VAR 8/9
Theodoros Kalionchiz VAR 8/9
Mateo Guerra Santamaria VAR 8/9
Sergio Simón VAR 8/9
10
Pamela Rosendo FEM 8/9
Tomas Benavides Otero VAR 7/MEN
Saul Emiliano Yañez Moran VAR 7/MEN
Elisa Perez López FEM 7/MEN
8:20 AM 1
Arantza Sánchez Rosendo FEM 15/MEN
Maria Garcia Arroyo FEM 15/MEN
Valeria Melo Iturralde FEM 15/MEN
10
Romina Palmeros FEM 12/13
Alejandra Botaya FEM 12/13
Siena Nieto Montes de Oca FEM 12/13
8:30 AM 1
Alejandra Maria Castillo Palacios FEM 15/MEN
Camila Amaya FEM 15/MEN
Maria Fernanda Calleja Pineda FEM 15/MEN
10
Paloma Ibarra Ambia FEM 12/13
Maria Jose Calleja Pineda FEM 12/13
Maria Fernanda Duran Berumen FEM 12/13
8:40 AM 1
Clarisa Temelo FEM 15/MEN
Valentina Peña Anaya FEM 15/MEN
Arantza Zepeda Huitron FEM 15/MEN
10
Alexa Eskauriatza FEM 10/11
Luciana Davila FEM 10/11
Paola Moran Moral FEM 10/11
8:50 AM   10
Andrea Barragan González FEM 10/11
Camila Risoul Muggenburg FEM 10/11
Monserrat Barriada Saenz FEM 10/11
9:00 AM 1
Jose Pablo Garza de la Peña VAR 10/11
Leonardo Lopez VAR 10/11
 
9:10 AM 1
Pol L'Helguen Hernandez VAR 10/11
Emiliano Risoul Muggenburg VAR 10/11
10
Eduardo Perez Sainz VAR 12/13
Gerardo Gael GArcia VAR 12/13
9:20 AM 1
Andres Guerra VAR 10/11
Lorenzo Cazares Cobo VAR 10/11
Joaquin Gonzalez Villarreal VAR 10/11
10
Fernando Rodea Salas VAR 12/13
Alain Marcel Petijean Soto VAR 12/13
Hector Perez Sainz VAR 12/13
9:30 AM 1
Roberto Guajardo VAR 10/11
Mateo Heiras Hernandez VAR 10/11
Francisco De Leon Torres VAR 10/11
10
Miguel Salazar VAR 12/13
Adrián Vilar VAR 12/13
Alexander Shelley VAR 12/13
9:40 AM 1
Juan Antonio Aliseda VAR 10/11
Mauricio Murguiondo VAR 10/11
Jorge Suárez VAR 10/11
10
Santiago Carrasco VAR 12/13
Jeronimo Sanchez Montalvo VAR 12/13
Sebastián Eduardo Montemayor Fontes VAR 12/13
9:50 AM 1
Ethan Rodrigo Torrecillas Davila VAR 15/MEN
Ivan Orozco VAR 15/MEN
10
Milan Nieto Montes de Oca VAR 12/13
Carlos Emilio Moreno Podolski VAR 12/13
Nicolas Lopez Pavelko VAR 12/13
10:00 AM 1
Leonardo Lavalle Diaz VAR 15/MEN
Gabriel Valero VAR 15/MEN
10
Miguel Eduardo Anaya VAR 12/13
Luis Geraldo Eboli Villegas VAR 12/13
Erick Eli Tanajara Elizondo VAR 12/13
10:10 AM 1
Nicolas Rocha VAR 15/MEN
Eduardo Kuri VAR 15/MEN
Nicolas Cue Vargas VAR 15/MEN
10
Luis Emilio Gudino VAR 12/13
Reda Patricio Safa Grajeda VAR 12/13
Eugenio Murguiondo VAR 12/13
10:20 AM 1
Hernan Iriarte Gonzalez VAR 15/MEN
Andres Alberto Rodriguez Rodriguez VAR 15/MEN
Frank Cabeza VAR 15/MEN
10
Andre Miguel Saldivar VAR 12/13
Miguel Angel Aliseda Rivero VAR 12/13
Eugenio Guerra Santamaria VAR 12/13
10:30 AM 1
Andres Hernandez Celorio VAR 15/MEN
Ivan Villaseñor Salas VAR 15/MEN
Rafael Estrada VAR 15/MEN
 
10:40 AM 1
Pavel Vladimir Casas Navarro VAR 15/MEN
Gabriel Derbez VAR 15/MEN
Andres Morales Agiss VAR 15/MEN
 
Print
AZUL TALAVERA COUNTRY CLUB
Player Tee Time Hole Tee Other Players
Adrián Vilar VAR 12/13 9:30 AM 10 DORADAS Alexander Shelley / Miguel Salazar
Alain Marcel Petijean Soto VAR 12/13 9:20 AM 10 DORADAS Fernando Rodea Salas / Hector Perez Sainz
Alejandra Botaya FEM 12/13 8:20 AM 10 ROJAS Romina Palmeros / Siena Nieto Montes de Oca
Alejandra Maria Castillo Palacios FEM 15/MEN 8:30 AM 1 MORADAS Camila Amaya / Maria Fernanda Calleja Pineda
Alexa Eskauriatza FEM 10/11 8:40 AM 10 AMARILLAS Luciana Davila / Paola Moran Moral
Alexander Shelley VAR 12/13 9:30 AM 10 DORADAS Adrián Vilar / Miguel Salazar
Andre Miguel Saldivar VAR 12/13 10:20 AM 10 DORADAS Eugenio Guerra Santamaria / Miguel Angel Aliseda Rivero
Andrea Fernandez FEM 8/9 8:00 AM 10 VERDES Emma Perez López / Jose Emiliano Becerril / Ángela Rosendo Rodríguez
Andrea Barragan González FEM 10/11 8:50 AM 10 AMARILLAS Camila Risoul Muggenburg / Monserrat Barriada Saenz
Andres Alberto Rodriguez Rodriguez VAR 15/MEN 10:20 AM 1 AZULES Frank Cabeza / Hernan Iriarte Gonzalez
Andres Guerra VAR 10/11 9:20 AM 1 ROJAS Joaquin Gonzalez Villarreal / Lorenzo Cazares Cobo
Andres Hernandez Celorio VAR 15/MEN 10:30 AM 1 AZULES Ivan Villaseñor Salas / Rafael Estrada
Andres Morales Agiss VAR 15/MEN 10:40 AM 1 AZULES Gabriel Derbez / Pavel Vladimir Casas Navarro
Arantxa Eskauriatza FEM 8/9 7:40 AM 10 VERDES Mauricio Mijares Lugo
Arantza Sánchez Rosendo FEM 15/MEN 8:20 AM 1 MORADAS Maria Garcia Arroyo / Valeria Melo Iturralde
Arantza Zepeda Huitron FEM 15/MEN 8:40 AM 1 MORADAS Clarisa Temelo / Valentina Peña Anaya
Camila Amaya FEM 15/MEN 8:30 AM 1 MORADAS Alejandra Maria Castillo Palacios / Maria Fernanda Calleja Pineda
Camila Pier Ortiz FEM 8/9 7:50 AM 10 VERDES Lia Hueso Galindo / Luis Antonio Simon Mina
Camila Risoul Muggenburg FEM 10/11 8:50 AM 10 AMARILLAS Andrea Barragan González / Monserrat Barriada Saenz
Carlos Emilio Moreno Podolski VAR 12/13 9:50 AM 10 DORADAS Milan Nieto Montes de Oca / Nicolas Lopez Pavelko
Carlos Humberto Gutierrez Andresen VAR 8/9 7:50 AM 1 AMARILLAS Javier Fernandez / Luis Fabian Alejo Marquez
Clarisa Temelo FEM 15/MEN 8:40 AM 1 MORADAS Arantza Zepeda Huitron / Valentina Peña Anaya
David Gonzalez Zambrano VAR 8/9 7:40 AM 1 AMARILLAS Tristan Favila Romero
Eduardo Kuri VAR 15/MEN 10:10 AM 1 AZULES Nicolas Cue Vargas / Nicolas Rocha
Eduardo Perez Sainz VAR 12/13 9:10 AM 10 DORADAS Gerardo Gael GArcia
Elisa Perez López FEM 7/MEN 8:10 AM 10 ROSAS Pamela Rosendo / Saul Emiliano Yañez Moran / Tomas Benavides Otero
Emiliano Risoul Muggenburg VAR 10/11 9:10 AM 1 ROJAS Pol L'Helguen Hernandez
Emma Perez López FEM 7/MEN 8:00 AM 10 ROSAS Andrea Fernandez / Jose Emiliano Becerril / Ángela Rosendo Rodríguez
Erick Eli Tanajara Elizondo VAR 12/13 10:00 AM 10 DORADAS Luis Geraldo Eboli Villegas / Miguel Eduardo Anaya
Ethan Rodrigo Torrecillas Davila VAR 15/MEN 9:50 AM 1 AZULES Ivan Orozco
Eugenio Guerra Santamaria VAR 12/13 10:20 AM 10 DORADAS Andre Miguel Saldivar / Miguel Angel Aliseda Rivero
Eugenio Murguiondo VAR 12/13 10:10 AM 10 DORADAS Luis Emilio Gudino / Reda Patricio Safa Grajeda
Fernando Rodea Salas VAR 12/13 9:20 AM 10 DORADAS Alain Marcel Petijean Soto / Hector Perez Sainz
Francisco De Leon Torres VAR 10/11 9:30 AM 1 ROJAS Mateo Heiras Hernandez / Roberto Guajardo
Frank Cabeza VAR 15/MEN 10:20 AM 1 AZULES Andres Alberto Rodriguez Rodriguez / Hernan Iriarte Gonzalez
Gabriel Derbez VAR 15/MEN 10:40 AM 1 AZULES Andres Morales Agiss / Pavel Vladimir Casas Navarro
Gabriel Valero VAR 15/MEN 10:00 AM 1 AZULES Leonardo Lavalle Diaz
Gerardo Gael GArcia VAR 12/13 9:10 AM 10 DORADAS Eduardo Perez Sainz
Hector Perez Sainz VAR 12/13 9:20 AM 10 DORADAS Alain Marcel Petijean Soto / Fernando Rodea Salas
Hernan Iriarte Gonzalez VAR 15/MEN 10:20 AM 1 AZULES Andres Alberto Rodriguez Rodriguez / Frank Cabeza
Ivan Orozco VAR 15/MEN 9:50 AM 1 AZULES Ethan Rodrigo Torrecillas Davila
Ivan Villaseñor Salas VAR 15/MEN 10:30 AM 1 AZULES Andres Hernandez Celorio / Rafael Estrada
Jacobo Gudiño VAR 8/9 8:00 AM 1 AMARILLAS Oscar Olmedo / Santiago Garcia Melo / Santiago Villarreal Cerda
Javier Fernandez VAR 8/9 7:50 AM 1 AMARILLAS Carlos Humberto Gutierrez Andresen / Luis Fabian Alejo Marquez
Jeronimo Sanchez Montalvo VAR 12/13 9:40 AM 10 DORADAS Santiago Carrasco / Sebastián Eduardo Montemayor Fontes
Joaquin Gonzalez Villarreal VAR 10/11 9:20 AM 1 ROJAS Andres Guerra / Lorenzo Cazares Cobo
Jorge Suárez VAR 10/11 9:40 AM 1 ROJAS Juan Antonio Aliseda / Mauricio Murguiondo
Jose Emiliano Becerril VAR 7/MEN 8:00 AM 10 VERDES Andrea Fernandez / Emma Perez López / Ángela Rosendo Rodríguez
Jose Pablo Garza de la Peña VAR 10/11 9:00 AM 1 ROJAS Leonardo Lopez
Juan Antonio Aliseda VAR 10/11 9:40 AM 1 ROJAS Jorge Suárez / Mauricio Murguiondo
Leonardo Lavalle Diaz VAR 15/MEN 10:00 AM 1 AZULES Gabriel Valero
Leonardo Lopez VAR 10/11 9:00 AM 1 ROJAS Jose Pablo Garza de la Peña
Lia Hueso Galindo FEM 8/9 7:50 AM 10 VERDES Camila Pier Ortiz / Luis Antonio Simon Mina
Lorenzo Cazares Cobo VAR 10/11 9:20 AM 1 ROJAS Andres Guerra / Joaquin Gonzalez Villarreal
Luciana Davila FEM 10/11 8:40 AM 10 AMARILLAS Alexa Eskauriatza / Paola Moran Moral
Luis Antonio Simon Mina VAR 7/MEN 7:50 AM 10 VERDES Camila Pier Ortiz / Lia Hueso Galindo
Luis Emilio Gudino VAR 12/13 10:10 AM 10 DORADAS Eugenio Murguiondo / Reda Patricio Safa Grajeda
Luis Fabian Alejo Marquez VAR 8/9 7:50 AM 1 AMARILLAS Carlos Humberto Gutierrez Andresen / Javier Fernandez
Luis Geraldo Eboli Villegas VAR 12/13 10:00 AM 10 DORADAS Erick Eli Tanajara Elizondo / Miguel Eduardo Anaya
Maria Fernanda Calleja Pineda FEM 15/MEN 8:30 AM 1 MORADAS Alejandra Maria Castillo Palacios / Camila Amaya
Maria Fernanda Duran Berumen FEM 12/13 8:30 AM 10 ROJAS Maria Jose Calleja Pineda / Paloma Ibarra Ambia
Maria Garcia Arroyo FEM 15/MEN 8:20 AM 1 MORADAS Arantza Sánchez Rosendo / Valeria Melo Iturralde
Maria Jose Calleja Pineda FEM 12/13 8:30 AM 10 ROJAS Maria Fernanda Duran Berumen / Paloma Ibarra Ambia
Mateo Guerra Santamaria VAR 8/9 8:10 AM 1 AMARILLAS Saul Gerardo Yañez Moran / Sergio Simón / Theodoros Kalionchiz
Mateo Heiras Hernandez VAR 10/11 9:30 AM 1 ROJAS Francisco De Leon Torres / Roberto Guajardo
Mauricio Mijares Lugo VAR 7/MEN 7:40 AM 10 VERDES Arantxa Eskauriatza
Mauricio Murguiondo VAR 10/11 9:40 AM 1 ROJAS Jorge Suárez / Juan Antonio Aliseda
Miguel Angel Aliseda Rivero VAR 12/13 10:20 AM 10 DORADAS Andre Miguel Saldivar / Eugenio Guerra Santamaria
Miguel Eduardo Anaya VAR 12/13 10:00 AM 10 DORADAS Erick Eli Tanajara Elizondo / Luis Geraldo Eboli Villegas
Miguel Salazar VAR 12/13 9:30 AM 10 DORADAS Adrián Vilar / Alexander Shelley
Milan Nieto Montes de Oca VAR 12/13 9:50 AM 10 DORADAS Carlos Emilio Moreno Podolski / Nicolas Lopez Pavelko
Monserrat Barriada Saenz FEM 10/11 8:50 AM 10 AMARILLAS Andrea Barragan González / Camila Risoul Muggenburg
Nicolas Cue Vargas VAR 15/MEN 10:10 AM 1 AZULES Eduardo Kuri / Nicolas Rocha
Nicolas Lopez Pavelko VAR 12/13 9:50 AM 10 DORADAS Carlos Emilio Moreno Podolski / Milan Nieto Montes de Oca
Nicolas Rocha VAR 15/MEN 10:10 AM 1 AZULES Eduardo Kuri / Nicolas Cue Vargas
Oscar Olmedo VAR 8/9 8:00 AM 1 AMARILLAS Jacobo Gudiño / Santiago Garcia Melo / Santiago Villarreal Cerda
Paloma Ibarra Ambia FEM 12/13 8:30 AM 10 ROJAS Maria Fernanda Duran Berumen / Maria Jose Calleja Pineda
Pamela Rosendo FEM 8/9 8:10 AM 10 VERDES Elisa Perez López / Saul Emiliano Yañez Moran / Tomas Benavides Otero
Paola Moran Moral FEM 10/11 8:40 AM 10 AMARILLAS Alexa Eskauriatza / Luciana Davila
Pavel Vladimir Casas Navarro VAR 15/MEN 10:40 AM 1 AZULES Andres Morales Agiss / Gabriel Derbez
Pol L'Helguen Hernandez VAR 10/11 9:10 AM 1 ROJAS Emiliano Risoul Muggenburg
Rafael Estrada VAR 15/MEN 10:30 AM 1 AZULES Andres Hernandez Celorio / Ivan Villaseñor Salas
Reda Patricio Safa Grajeda VAR 12/13 10:10 AM 10 DORADAS Eugenio Murguiondo / Luis Emilio Gudino
Roberto Guajardo VAR 10/11 9:30 AM 1 ROJAS Francisco De Leon Torres / Mateo Heiras Hernandez
Romina Palmeros FEM 12/13 8:20 AM 10 ROJAS Alejandra Botaya / Siena Nieto Montes de Oca
Santiago Garcia Melo VAR 8/9 8:00 AM 1 AMARILLAS Jacobo Gudiño / Oscar Olmedo / Santiago Villarreal Cerda
Santiago Carrasco VAR 12/13 9:40 AM 10 DORADAS Jeronimo Sanchez Montalvo / Sebastián Eduardo Montemayor Fontes
Santiago Villarreal Cerda VAR 8/9 8:00 AM 1 AMARILLAS Jacobo Gudiño / Oscar Olmedo / Santiago Garcia Melo
Saul Emiliano Yañez Moran VAR 7/MEN 8:10 AM 10 VERDES Elisa Perez López / Pamela Rosendo / Tomas Benavides Otero
Saul Gerardo Yañez Moran VAR 8/9 8:10 AM 1 AMARILLAS Mateo Guerra Santamaria / Sergio Simón / Theodoros Kalionchiz
Sebastián Eduardo Montemayor Fontes VAR 12/13 9:40 AM 10 DORADAS Jeronimo Sanchez Montalvo / Santiago Carrasco
Sergio Simón VAR 8/9 8:10 AM 1 AMARILLAS Mateo Guerra Santamaria / Saul Gerardo Yañez Moran / Theodoros Kalionchiz
Siena Nieto Montes de Oca FEM 12/13 8:20 AM 10 ROJAS Alejandra Botaya / Romina Palmeros
Theodoros Kalionchiz VAR 8/9 8:10 AM 1 AMARILLAS Mateo Guerra Santamaria / Saul Gerardo Yañez Moran / Sergio Simón
Tomas Benavides Otero VAR 7/MEN 8:10 AM 10 VERDES Elisa Perez López / Pamela Rosendo / Saul Emiliano Yañez Moran
Tristan Favila Romero VAR 8/9 7:40 AM 1 AMARILLAS David Gonzalez Zambrano
Valentina Peña Anaya FEM 15/MEN 8:40 AM 1 MORADAS Arantza Zepeda Huitron / Clarisa Temelo
Valeria Melo Iturralde FEM 15/MEN 8:20 AM 1 MORADAS Arantza Sánchez Rosendo / Maria Garcia Arroyo
Ángela Rosendo Rodríguez FEM 7/MEN 8:00 AM 10 ROSAS Andrea Fernandez / Emma Perez López / Jose Emiliano Becerril