Team Championships Ganton GC Tee Sheet
Round 2 -
Wed, July 21
Print
|
|||||
Time | Players | Time | Players | ||
---|---|---|---|---|---|
12:10 AM |
Jack Maxey
Hornsea
George Robson
Fulford
Jason Taylor
Pannal
|
12:20 PM |
Matthew Raybould
Hornsea
Tom Kelly
Fulford
Charles Murray
Pannal
|
||
12:10 AM |
Jack Maxey
Hornsea
George Robson
Fulford
Jason Taylor
Pannal
|
||||
12:20 PM |
Matthew Raybould
Hornsea
Tom Kelly
Fulford
Charles Murray
Pannal
|
||||
12:30 PM |
Nick Raybould
Hornsea
Mark Christie
Fulford
William Eardley
Pannal
|
12:40 PM |
James Swash
Middlesbrough
Mark Woodall
Wheatley
Tom Broxup
Cookridge Hall
|
||
12:30 PM |
Nick Raybould
Hornsea
Mark Christie
Fulford
William Eardley
Pannal
|
||||
12:40 PM |
James Swash
Middlesbrough
Mark Woodall
Wheatley
Tom Broxup
Cookridge Hall
|
||||
1:00 PM |
Phill Collins
Middlesbrough
Conor Clarke
Wheatley
Bailey Hird
Cookridge Hall
|
1:20 PM |
Robert Lilley
Middlesbrough
Richard Clark
Wheatley
Nathan Ali
Cookridge Hall
|
||
1:00 PM |
Phill Collins
Middlesbrough
Conor Clarke
Wheatley
Bailey Hird
Cookridge Hall
|
||||
1:20 PM |
Robert Lilley
Middlesbrough
Richard Clark
Wheatley
Nathan Ali
Cookridge Hall
|
||||
1:30 PM |
Scott MacGregor
Wakefield
Nigel Colbeck
Cleckheaton & District
Ross Greenwood
Waterton Park
|
1:40 PM |
Ewan Bromley
Wakefield
Tom Vertigans
Cleckheaton & District
Jack Owen
Waterton Park
|
||
1:30 PM |
Scott MacGregor
Wakefield
Nigel Colbeck
Cleckheaton & District
Ross Greenwood
Waterton Park
|
||||
1:40 PM |
Ewan Bromley
Wakefield
Tom Vertigans
Cleckheaton & District
Jack Owen
Waterton Park
|
||||
1:50 PM |
George Heath
Wakefield
Chris Green
Cleckheaton & District
Gordon Owen
Waterton Park
|
2:00 PM |
Aaron Schnacke
Huddersfield
Pete Edmondson
Bingley St Ives
Richard Godden
Shipley
|
||
1:50 PM |
George Heath
Wakefield
Chris Green
Cleckheaton & District
Gordon Owen
Waterton Park
|
||||
2:00 PM |
Aaron Schnacke
Huddersfield
Pete Edmondson
Bingley St Ives
Richard Godden
Shipley
|
||||
2:10 PM |
James Skirrow
Huddersfield
Edward Hodgson
Bingley St Ives
Tom Berry
Shipley
|
2:20 PM |
Adam Walker
Huddersfield
Luke Wilcock
Bingley St Ives
Max Berrisford
Shipley
|
||
2:10 PM |
James Skirrow
Huddersfield
Edward Hodgson
Bingley St Ives
Tom Berry
Shipley
|
||||
2:20 PM |
Adam Walker
Huddersfield
Luke Wilcock
Bingley St Ives
Max Berrisford
Shipley
|
||||
2:30 PM |
Lewis Hollingworth
Rotherham
Tom Stanley
Wath
Carl Mcguinness
Phoenix
|
2:40 PM |
Charlie Daughtrey
Rotherham
Jamie Sykes
Wath
Jack Aldridge
Phoenix
|
||
2:30 PM |
Lewis Hollingworth
Rotherham
Tom Stanley
Wath
Carl Mcguinness
Phoenix
|
||||
2:40 PM |
Charlie Daughtrey
Rotherham
Jamie Sykes
Wath
Jack Aldridge
Phoenix
|
||||
2:50 PM |
Brandon Perry
Rotherham
Ryan Gill
Wath
Michael McGuinness
Phoenix
|
3:00 PM |
Tim Brind
Abbeydale
Sam Bairstow
Hallowes
Barclay Brown
Hallamshire
|
||
2:50 PM |
Brandon Perry
Rotherham
Ryan Gill
Wath
Michael McGuinness
Phoenix
|
||||
3:00 PM |
Tim Brind
Abbeydale
Sam Bairstow
Hallowes
Barclay Brown
Hallamshire
|
||||
3:10 PM |
Joshua Wright
Abbeydale
Jack Lynch
Hallowes
Julian Wood
Hallamshire
|
3:20 PM |
Jack Leversidge
Abbeydale
Darren Coop
Hallowes
Adam Jordan
Hallamshire
|
||
3:10 PM |
Joshua Wright
Abbeydale
Jack Lynch
Hallowes
Julian Wood
Hallamshire
|
||||
3:20 PM |
Jack Leversidge
Abbeydale
Darren Coop
Hallowes
Adam Jordan
Hallamshire
|
Print
|
||||
Player | Tee Time | Tee | Other Players | |
---|---|---|---|---|
Aaron Schnacke
Huddersfield
|
2:00 PM | Blue - Men | Pete Edmondson + Richard Godden | |
Adam Jordan
Hallamshire
|
3:20 PM | Blue - Men | Darren Coop + Jack Leversidge | |
Adam Walker
Huddersfield
|
2:20 PM | Blue - Men | Luke Wilcock + Max Berrisford | |
Bailey Hird
Cookridge Hall
|
1:00 PM | Blue - Men | Conor Clarke + Phill Collins | |
Barclay Brown
Hallamshire
|
3:00 PM | Blue - Men | Sam Bairstow + Tim Brind | |
Brandon Perry
Rotherham
|
2:50 PM | Blue - Men | Michael McGuinness + Ryan Gill | |
Carl Mcguinness
Phoenix
|
2:30 PM | Blue - Men | Lewis Hollingworth + Tom Stanley | |
Charles Murray
Pannal
|
12:20 PM | Blue - Men | Matthew Raybould + Tom Kelly | |
Charlie Daughtrey
Rotherham
|
2:40 PM | Blue - Men | Jack Aldridge + Jamie Sykes | |
Chris Green
Cleckheaton & District
|
1:50 PM | Blue - Men | George Heath + Gordon Owen | |
Conor Clarke
Wheatley
|
1:00 PM | Blue - Men | Bailey Hird + Phill Collins | |
Darren Coop
Hallowes
|
3:20 PM | Blue - Men | Adam Jordan + Jack Leversidge | |
Edward Hodgson
Bingley St Ives
|
2:10 PM | Blue - Men | James Skirrow + Tom Berry | |
Ewan Bromley
Wakefield
|
1:40 PM | Blue - Men | Jack Owen + Tom Vertigans | |
George Heath
Wakefield
|
1:50 PM | Blue - Men | Chris Green + Gordon Owen | |
George Robson
Fulford
|
12:10 AM | Blue - Men | Jack Maxey + Jason Taylor | |
Gordon Owen
Waterton Park
|
1:50 PM | Blue - Men | Chris Green + George Heath | |
Jack Aldridge
Phoenix
|
2:40 PM | Blue - Men | Charlie Daughtrey + Jamie Sykes | |
Jack Leversidge
Abbeydale
|
3:20 PM | Blue - Men | Adam Jordan + Darren Coop | |
Jack Lynch
Hallowes
|
3:10 PM | Blue - Men | Joshua Wright + Julian Wood | |
Jack Maxey
Hornsea
|
12:10 AM | Blue - Men | George Robson + Jason Taylor | |
Jack Owen
Waterton Park
|
1:40 PM | Blue - Men | Ewan Bromley + Tom Vertigans | |
James Skirrow
Huddersfield
|
2:10 PM | Blue - Men | Edward Hodgson + Tom Berry | |
James Swash
Middlesbrough
|
12:40 PM | Blue - Men | Mark Woodall + Tom Broxup | |
Jamie Sykes
Wath
|
2:40 PM | Blue - Men | Charlie Daughtrey + Jack Aldridge | |
Jason Taylor
Pannal
|
12:10 AM | Blue - Men | George Robson + Jack Maxey | |
Joshua Wright
Abbeydale
|
3:10 PM | Blue - Men | Jack Lynch + Julian Wood | |
Julian Wood
Hallamshire
|
3:10 PM | Blue - Men | Jack Lynch + Joshua Wright | |
Lewis Hollingworth
Rotherham
|
2:30 PM | Blue - Men | Carl Mcguinness + Tom Stanley | |
Luke Wilcock
Bingley St Ives
|
2:20 PM | Blue - Men | Adam Walker + Max Berrisford | |
Mark Christie
Fulford
|
12:30 PM | Blue - Men | Nick Raybould + William Eardley | |
Mark Woodall
Wheatley
|
12:40 PM | Blue - Men | James Swash + Tom Broxup | |
Matthew Raybould
Hornsea
|
12:20 PM | Blue - Men | Charles Murray + Tom Kelly | |
Max Berrisford
Shipley
|
2:20 PM | Blue - Men | Adam Walker + Luke Wilcock | |
Michael McGuinness
Phoenix
|
2:50 PM | Blue - Men | Brandon Perry + Ryan Gill | |
Nathan Ali
Cookridge Hall
|
1:20 PM | Blue - Men | Richard Clark + Robert Lilley | |
Nick Raybould
Hornsea
|
12:30 PM | Blue - Men | Mark Christie + William Eardley | |
Nigel Colbeck
Cleckheaton & District
|
1:30 PM | Blue - Men | Ross Greenwood + Scott MacGregor | |
Pete Edmondson
Bingley St Ives
|
2:00 PM | Blue - Men | Aaron Schnacke + Richard Godden | |
Phill Collins
Middlesbrough
|
1:00 PM | Blue - Men | Bailey Hird + Conor Clarke | |
Richard Clark
Wheatley
|
1:20 PM | Blue - Men | Nathan Ali + Robert Lilley | |
Richard Godden
Shipley
|
2:00 PM | Blue - Men | Aaron Schnacke + Pete Edmondson | |
Robert Lilley
Middlesbrough
|
1:20 PM | Blue - Men | Nathan Ali + Richard Clark | |
Ross Greenwood
Waterton Park
|
1:30 PM | Blue - Men | Nigel Colbeck + Scott MacGregor | |
Ryan Gill
Wath
|
2:50 PM | Blue - Men | Brandon Perry + Michael McGuinness | |
Sam Bairstow
Hallowes
|
3:00 PM | Blue - Men | Barclay Brown + Tim Brind | |
Scott MacGregor
Wakefield
|
1:30 PM | Blue - Men | Nigel Colbeck + Ross Greenwood | |
Tim Brind
Abbeydale
|
3:00 PM | Blue - Men | Barclay Brown + Sam Bairstow | |
Tom Berry
Shipley
|
2:10 PM | Blue - Men | Edward Hodgson + James Skirrow | |
Tom Broxup
Cookridge Hall
|
12:40 PM | Blue - Men | James Swash + Mark Woodall | |
Tom Kelly
Fulford
|
12:20 PM | Blue - Men | Charles Murray + Matthew Raybould | |
Tom Stanley
Wath
|
2:30 PM | Blue - Men | Carl Mcguinness + Lewis Hollingworth | |
Tom Vertigans
Cleckheaton & District
|
1:40 PM | Blue - Men | Ewan Bromley + Jack Owen | |
William Eardley
Pannal
|
12:30 PM | Blue - Men | Mark Christie + Nick Raybould |