10th GAM Junior Invitational Tee Sheet
Round 2 -
Sun, September 18
Print
|
|||||
Time | Hole | Players | Time | Hole | Players |
---|---|---|---|---|---|
9:00 AM | 1A |
Leo Bugajewski
154
Bloomfield Hills (2025)
Boys 15 & Under Division
JP Levan
158
Grand Rapids (2027)
Boys 15 & Under Division
Noah Turner
155
LaSalle (2027)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 1B |
Kameron Knox
157
New Hudson (2025)
Boys 15 & Under Division
Sawyer O'Grady
161
Grand Rapids (2026)
Boys 15 & Under Division
Colin Riehl
160
Novi (2026)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 1A |
Leo Bugajewski
154
Bloomfield Hills (2025)
Boys 15 & Under Division
JP Levan
158
Grand Rapids (2027)
Boys 15 & Under Division
Noah Turner
155
LaSalle (2027)
Boys 15 & Under Division
|
|||
9:00 AM | 1B |
Kameron Knox
157
New Hudson (2025)
Boys 15 & Under Division
Sawyer O'Grady
161
Grand Rapids (2026)
Boys 15 & Under Division
Colin Riehl
160
Novi (2026)
Boys 15 & Under Division
|
|||
9:00 AM | 2 |
Kate Brody
137
Grand Blanc (2023)
Girls Division
Sophie Stevens
142
Highland (2023)
Girls Division
Jessica Jolly
146
Rockford (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 2 |
Owen Kotowski
153
Walker (2026)
Boys 15 & Under Division
Ian Masih
146
Okemos (2025)
Boys 15 & Under Division
Cooper Reitsma
153
Ada (2026)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 2 |
Kate Brody
137
Grand Blanc (2023)
Girls Division
Sophie Stevens
142
Highland (2023)
Girls Division
Jessica Jolly
146
Rockford (2024)
Girls Division
|
|||
9:00 AM | 2 |
Owen Kotowski
153
Walker (2026)
Boys 15 & Under Division
Ian Masih
146
Okemos (2025)
Boys 15 & Under Division
Cooper Reitsma
153
Ada (2026)
Boys 15 & Under Division
|
|||
9:00 AM | 3 |
Grace Wang
141
Rochester Hills (2023)
Girls Division
Lauren Timpf
145
Macomb (2024)
Girls Division
Elise Fennell
146
Caledonia (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 4A |
Sydney Dausman
155
Haslett (2023)
Girls Division
Lauren Davis
155
Coopersville (2024)
Girls Division
Alena Li
155
Okemos (2025)
Girls Division
|
9:00 AM | 3 |
Grace Wang
141
Rochester Hills (2023)
Girls Division
Lauren Timpf
145
Macomb (2024)
Girls Division
Elise Fennell
146
Caledonia (2024)
Girls Division
|
|||
9:00 AM | 4A |
Sydney Dausman
155
Haslett (2023)
Girls Division
Lauren Davis
155
Coopersville (2024)
Girls Division
Alena Li
155
Okemos (2025)
Girls Division
|
|||
9:00 AM | 4B |
Gabriella Tapp
154
South Lyon (2023)
Girls Division
Olivia Hemmila
156
Troy (2023)
Girls Division
Macie Elzinga
153
Byron Center (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 5 |
Laura Liu
163
Rochester Hills (2024)
Girls Division
Lily Bargamian
163
Grosse Ile (2023)
Girls Division
Rachel Niskanen
164
Negaunee (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 4B |
Gabriella Tapp
154
South Lyon (2023)
Girls Division
Olivia Hemmila
156
Troy (2023)
Girls Division
Macie Elzinga
153
Byron Center (2024)
Girls Division
|
|||
9:00 AM | 5 |
Laura Liu
163
Rochester Hills (2024)
Girls Division
Lily Bargamian
163
Grosse Ile (2023)
Girls Division
Rachel Niskanen
164
Negaunee (2023)
Girls Division
|
|||
9:00 AM | 6A |
Sienna Ilitch
174
Bloomfield Hills (2024)
Girls Division
McKenzie McManus
188
Traverse City (2023)
Girls Division
Cierra Scott
203
Escanaba (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 6B |
KT Leinwand
WD
Kalamazoo (2024)
Girls Division
Saanvitha Mullapudi
166
Novi (2024)
Girls Division
Ashley Thomasma
163
Grandville (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 6A |
Sienna Ilitch
174
Bloomfield Hills (2024)
Girls Division
McKenzie McManus
188
Traverse City (2023)
Girls Division
Cierra Scott
203
Escanaba (2023)
Girls Division
|
|||
9:00 AM | 6B |
KT Leinwand
WD
Kalamazoo (2024)
Girls Division
Saanvitha Mullapudi
166
Novi (2024)
Girls Division
Ashley Thomasma
163
Grandville (2024)
Girls Division
|
|||
9:00 AM | 7 |
Aileen Cosentino
180
Washington (2023)
Girls Division
Abigail Luke
211
Marquette (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 8 |
Harshan Juttu
169
Novi (2024)
Boys Division
Anthony Liguori
165
Flushing (2024)
Boys Division
Lance Harry
177
Kingsford (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 7 |
Aileen Cosentino
180
Washington (2023)
Girls Division
Abigail Luke
211
Marquette (2024)
Girls Division
|
|||
9:00 AM | 8 |
Harshan Juttu
169
Novi (2024)
Boys Division
Anthony Liguori
165
Flushing (2024)
Boys Division
Lance Harry
177
Kingsford (2024)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 9A |
Copelin Okrangley
159
Alto (2025)
Girls 15 & Under Division
Kelsey Preston
164
Grand Rapids (2026)
Girls 15 & Under Division
Saisha Patil
179
Okemos (2029)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 9B |
Grace Slocum
146
Traverse City (2025)
Girls 15 & Under Division
Lillian O'Grady
148
Grand Rapids (2026)
Girls 15 & Under Division
Ava Wisinski
154
Ada (2025)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 9A |
Copelin Okrangley
159
Alto (2025)
Girls 15 & Under Division
Kelsey Preston
164
Grand Rapids (2026)
Girls 15 & Under Division
Saisha Patil
179
Okemos (2029)
Girls 15 & Under Division
|
|||
9:00 AM | 9B |
Grace Slocum
146
Traverse City (2025)
Girls 15 & Under Division
Lillian O'Grady
148
Grand Rapids (2026)
Girls 15 & Under Division
Ava Wisinski
154
Ada (2025)
Girls 15 & Under Division
|
|||
9:00 AM | 10 |
Hannah Kim
182
Troy (2030)
Girls 15 & Under Division
Chaille Payne
171
Spring Lake (2026)
Girls 15 & Under Division
Stella Bernhardt
187
Ada (2026)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 11 |
Winston Lerch
140
Howell (2023)
Boys Division
Maxwell VanderMolen
138
Richland (2026)
Boys Division
Drew Miller
140
East Lansing (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 10 |
Hannah Kim
182
Troy (2030)
Girls 15 & Under Division
Chaille Payne
171
Spring Lake (2026)
Girls 15 & Under Division
Stella Bernhardt
187
Ada (2026)
Girls 15 & Under Division
|
|||
9:00 AM | 11 |
Winston Lerch
140
Howell (2023)
Boys Division
Maxwell VanderMolen
138
Richland (2026)
Boys Division
Drew Miller
140
East Lansing (2024)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 12 |
Kole Putnam
149
Gaylord (2023)
Boys Division
Lorenzo Pinili
141
Rochester Hills (2023)
Boys Division
Leandro Pinili
150
Rochester Hills (2025)
Boys Division
|
9:00 AM | 13A |
Justin Sui
150
Lake Orion (2021 - GAP)
Boys Division
Connor Fox
150
Lake Orion (2025)
Boys Division
Peter Roehl
149
Rochester Hills (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 12 |
Kole Putnam
149
Gaylord (2023)
Boys Division
Lorenzo Pinili
141
Rochester Hills (2023)
Boys Division
Leandro Pinili
150
Rochester Hills (2025)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 13A |
Justin Sui
150
Lake Orion (2021 - GAP)
Boys Division
Connor Fox
150
Lake Orion (2025)
Boys Division
Peter Roehl
149
Rochester Hills (2024)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 13B |
Robert Burns
146
Flushing (2023)
Boys Division
Andrew Daily
150
Brighton (2023)
Boys Division
Nicholas Taylor
151
Norton Shores (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 14 |
Rykert Frisinger
165
Coldwater (2024)
Boys Division
Jax Sisson
147
LaSalle (2023)
Boys Division
Kaiden Bailey
158
Menominee (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 13B |
Robert Burns
146
Flushing (2023)
Boys Division
Andrew Daily
150
Brighton (2023)
Boys Division
Nicholas Taylor
151
Norton Shores (2023)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 14 |
Rykert Frisinger
165
Coldwater (2024)
Boys Division
Jax Sisson
147
LaSalle (2023)
Boys Division
Kaiden Bailey
158
Menominee (2024)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 15A |
Charlie Seufert
153
Grand Rapids (2024)
Boys Division
Will Preston
145
Grand Rapids (2024)
Boys Division
Jack Julian
154
South Lyon (2022 - GAP)
Boys Division
|
9:00 AM | 15B |
Vibhav Alokam
WD
Ypsilanti (2024)
Boys Division
Ieuan Jones
148
Ann Arbor (2024)
Boys Division
Mitchell Strickland
147
Ann Arbor (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 15A |
Charlie Seufert
153
Grand Rapids (2024)
Boys Division
Will Preston
145
Grand Rapids (2024)
Boys Division
Jack Julian
154
South Lyon (2022 - GAP)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 15B |
Vibhav Alokam
WD
Ypsilanti (2024)
Boys Division
Ieuan Jones
148
Ann Arbor (2024)
Boys Division
Mitchell Strickland
147
Ann Arbor (2023)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 16 |
Max O'Grady
148
Grand Rapids (2024)
Boys Division
Julian Menser
155
South Lyon (2024)
Boys Division
Luke Deighan
159
Birmingham (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 17A |
Alex McCarthy
160
Saginaw (2025)
Boys Division
Cameron Peters
160
Traverse City (2023)
Boys Division
Dylan Clark
155
Grand Rapids (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 16 |
Max O'Grady
148
Grand Rapids (2024)
Boys Division
Julian Menser
155
South Lyon (2024)
Boys Division
Luke Deighan
159
Birmingham (2024)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 17A |
Alex McCarthy
160
Saginaw (2025)
Boys Division
Cameron Peters
160
Traverse City (2023)
Boys Division
Dylan Clark
155
Grand Rapids (2024)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 17B |
Cooper Pigeon
157
Iron Mountain (2025)
Boys Division
McCoy Biagioli
150
White Lake (2023)
Boys Division
Tyler Brody
153
Grand Blanc (2025)
Boys Division
|
9:00 AM | 18A |
Carson Lloyd
165
South Lyon (2024)
Boys Division
Boston Price
160
Suttons Bay (2023)
Boys Division
Marino Pisani
168
Hancock (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 17B |
Cooper Pigeon
157
Iron Mountain (2025)
Boys Division
McCoy Biagioli
150
White Lake (2023)
Boys Division
Tyler Brody
153
Grand Blanc (2025)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 18A |
Carson Lloyd
165
South Lyon (2024)
Boys Division
Boston Price
160
Suttons Bay (2023)
Boys Division
Marino Pisani
168
Hancock (2024)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 18B |
Isaac Scavarda
163
Kalamazoo (2025)
Boys Division
Grant Bauman
157
Marinette (2023)
Boys Division
Ryan Gallagher
159
Novi (2023)
Boys Division
|
|||
9:00 AM | 18B |
Isaac Scavarda
163
Kalamazoo (2025)
Boys Division
Grant Bauman
157
Marinette (2023)
Boys Division
Ryan Gallagher
159
Novi (2023)
Boys Division
|
|||
Print
|
||||
Player | Tee Time | Hole | Tee | Other Players |
---|---|---|---|---|
Abigail Luke 211
Marquette (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 7 | GAM Girls Invite 22 | Aileen Cosentino |
Aileen Cosentino 180
Washington (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 7 | GAM Girls Invite 22 | Abigail Luke |
Alena Li 155
Okemos (2025)
Girls Division
|
9:00 AM | 4A | GAM Girls Invite 22 | Lauren Davis + Sydney Dausman |
Alex McCarthy 160
Saginaw (2025)
Boys Division
|
9:00 AM | 17A | GAM Boys Invite 22 | Cameron Peters + Dylan Clark |
Andrew Daily 150
Brighton (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 13B | GAM Boys Invite 22 | Nicholas Taylor + Robert Burns |
Anthony Liguori 165
Flushing (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 8 | GAM Boys Invite 22 | Harshan Juttu + Lance Harry |
Ashley Thomasma 163
Grandville (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 6B | GAM Girls Invite 22 | KT Leinwand + Saanvitha Mullapudi |
Ava Wisinski 154
Ada (2025)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 9B | GAM Girls 15U Invite 22 | Grace Slocum + Lillian O'Grady |
Boston Price 160
Suttons Bay (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 18A | GAM Boys Invite 22 | Carson Lloyd + Marino Pisani |
Cameron Peters 160
Traverse City (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 17A | GAM Boys Invite 22 | Alex McCarthy + Dylan Clark |
Carson Lloyd 165
South Lyon (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 18A | GAM Boys Invite 22 | Boston Price + Marino Pisani |
Chaille Payne 171
Spring Lake (2026)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 10 | GAM Girls 15U Invite 22 | Hannah Kim + Stella Bernhardt |
Charlie Seufert 153
Grand Rapids (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 15A | GAM Boys Invite 22 | Jack Julian + Will Preston |
Cierra Scott 203
Escanaba (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 6A | GAM Girls Invite 22 | McKenzie McManus + Sienna Ilitch |
Colin Riehl 160
Novi (2026)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 1B | GAM Boys 15U Invite 22 | Kameron Knox + Sawyer O'Grady |
Connor Fox 150
Lake Orion (2025)
Boys Division
|
9:00 AM | 13A | GAM Boys Invite 22 | Justin Sui + Peter Roehl |
Cooper Pigeon 157
Iron Mountain (2025)
Boys Division
|
9:00 AM | 17B | GAM Boys Invite 22 | McCoy Biagioli + Tyler Brody |
Cooper Reitsma 153
Ada (2026)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 2 | GAM Boys 15U Invite 22 | Ian Masih + Owen Kotowski |
Copelin Okrangley 159
Alto (2025)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 9A | GAM Girls 15U Invite 22 | Kelsey Preston + Saisha Patil |
Drew Miller 140
East Lansing (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 11 | GAM Boys Invite 22 | Maxwell VanderMolen + Winston Lerch |
Dylan Clark 155
Grand Rapids (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 17A | GAM Boys Invite 22 | Alex McCarthy + Cameron Peters |
Elise Fennell 146
Caledonia (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 3 | GAM Girls Invite 22 | Grace Wang + Lauren Timpf |
Gabriella Tapp 154
South Lyon (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 4B | GAM Girls Invite 22 | Macie Elzinga + Olivia Hemmila |
Grace Slocum 146
Traverse City (2025)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 9B | GAM Girls 15U Invite 22 | Ava Wisinski + Lillian O'Grady |
Grace Wang 141
Rochester Hills (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 3 | GAM Girls Invite 22 | Elise Fennell + Lauren Timpf |
Grant Bauman 157
Marinette (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 18B | GAM Boys Invite 22 | Isaac Scavarda + Ryan Gallagher |
Hannah Kim 182
Troy (2030)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 10 | GAM Girls 15U Invite 22 | Chaille Payne + Stella Bernhardt |
Harshan Juttu 169
Novi (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 8 | GAM Boys Invite 22 | Anthony Liguori + Lance Harry |
Ian Masih 146
Okemos (2025)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 2 | GAM Boys 15U Invite 22 | Cooper Reitsma + Owen Kotowski |
Ieuan Jones 148
Ann Arbor (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 15B | GAM Boys Invite 22 | Mitchell Strickland + Vibhav Alokam |
Isaac Scavarda 163
Kalamazoo (2025)
Boys Division
|
9:00 AM | 18B | GAM Boys Invite 22 | Grant Bauman + Ryan Gallagher |
JP Levan 158
Grand Rapids (2027)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 1A | GAM Boys 15U Invite 22 | Leo Bugajewski + Noah Turner |
Jack Julian 154
South Lyon (2022 - GAP)
Boys Division
|
9:00 AM | 15A | GAM Boys Invite 22 | Charlie Seufert + Will Preston |
Jax Sisson 147
LaSalle (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 14 | GAM Boys Invite 22 | Kaiden Bailey + Rykert Frisinger |
Jessica Jolly 146
Rockford (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 2 | GAM Girls Invite 22 | Kate Brody + Sophie Stevens |
Julian Menser 155
South Lyon (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 16 | GAM Boys Invite 22 | Luke Deighan + Max O'Grady |
Justin Sui 150
Lake Orion (2021 - GAP)
Boys Division
|
9:00 AM | 13A | GAM Boys Invite 22 | Connor Fox + Peter Roehl |
KT Leinwand WD
Kalamazoo (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 6B | GAM Girls Invite 22 | Ashley Thomasma + Saanvitha Mullapudi |
Kaiden Bailey 158
Menominee (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 14 | GAM Boys Invite 22 | Jax Sisson + Rykert Frisinger |
Kameron Knox 157
New Hudson (2025)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 1B | GAM Boys 15U Invite 22 | Colin Riehl + Sawyer O'Grady |
Kate Brody 137
Grand Blanc (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 2 | GAM Girls Invite 22 | Jessica Jolly + Sophie Stevens |
Kelsey Preston 164
Grand Rapids (2026)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 9A | GAM Girls 15U Invite 22 | Copelin Okrangley + Saisha Patil |
Kole Putnam 149
Gaylord (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 12 | GAM Boys Invite 22 | Leandro Pinili + Lorenzo Pinili |
Lance Harry 177
Kingsford (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 8 | GAM Boys Invite 22 | Anthony Liguori + Harshan Juttu |
Laura Liu 163
Rochester Hills (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 5 | GAM Girls Invite 22 | Lily Bargamian + Rachel Niskanen |
Lauren Davis 155
Coopersville (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 4A | GAM Girls Invite 22 | Alena Li + Sydney Dausman |
Lauren Timpf 145
Macomb (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 3 | GAM Girls Invite 22 | Elise Fennell + Grace Wang |
Leandro Pinili 150
Rochester Hills (2025)
Boys Division
|
9:00 AM | 12 | GAM Boys Invite 22 | Kole Putnam + Lorenzo Pinili |
Leo Bugajewski 154
Bloomfield Hills (2025)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 1A | GAM Boys 15U Invite 22 | JP Levan + Noah Turner |
Lillian O'Grady 148
Grand Rapids (2026)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 9B | GAM Girls 15U Invite 22 | Ava Wisinski + Grace Slocum |
Lily Bargamian 163
Grosse Ile (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 5 | GAM Girls Invite 22 | Laura Liu + Rachel Niskanen |
Lorenzo Pinili 141
Rochester Hills (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 12 | GAM Boys Invite 22 | Kole Putnam + Leandro Pinili |
Luke Deighan 159
Birmingham (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 16 | GAM Boys Invite 22 | Julian Menser + Max O'Grady |
Macie Elzinga 153
Byron Center (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 4B | GAM Girls Invite 22 | Gabriella Tapp + Olivia Hemmila |
Marino Pisani 168
Hancock (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 18A | GAM Boys Invite 22 | Boston Price + Carson Lloyd |
Max O'Grady 148
Grand Rapids (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 16 | GAM Boys Invite 22 | Julian Menser + Luke Deighan |
Maxwell VanderMolen 138
Richland (2026)
Boys Division
|
9:00 AM | 11 | GAM Boys Invite 22 | Drew Miller + Winston Lerch |
McCoy Biagioli 150
White Lake (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 17B | GAM Boys Invite 22 | Cooper Pigeon + Tyler Brody |
McKenzie McManus 188
Traverse City (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 6A | GAM Girls Invite 22 | Cierra Scott + Sienna Ilitch |
Mitchell Strickland 147
Ann Arbor (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 15B | GAM Boys Invite 22 | Ieuan Jones + Vibhav Alokam |
Nicholas Taylor 151
Norton Shores (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 13B | GAM Boys Invite 22 | Andrew Daily + Robert Burns |
Noah Turner 155
LaSalle (2027)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 1A | GAM Boys 15U Invite 22 | JP Levan + Leo Bugajewski |
Olivia Hemmila 156
Troy (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 4B | GAM Girls Invite 22 | Gabriella Tapp + Macie Elzinga |
Owen Kotowski 153
Walker (2026)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 2 | GAM Boys 15U Invite 22 | Cooper Reitsma + Ian Masih |
Peter Roehl 149
Rochester Hills (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 13A | GAM Boys Invite 22 | Connor Fox + Justin Sui |
Rachel Niskanen 164
Negaunee (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 5 | GAM Girls Invite 22 | Laura Liu + Lily Bargamian |
Robert Burns 146
Flushing (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 13B | GAM Boys Invite 22 | Andrew Daily + Nicholas Taylor |
Ryan Gallagher 159
Novi (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 18B | GAM Boys Invite 22 | Grant Bauman + Isaac Scavarda |
Rykert Frisinger 165
Coldwater (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 14 | GAM Boys Invite 22 | Jax Sisson + Kaiden Bailey |
Saanvitha Mullapudi 166
Novi (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 6B | GAM Girls Invite 22 | Ashley Thomasma + KT Leinwand |
Saisha Patil 179
Okemos (2029)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 9A | GAM Girls 15U Invite 22 | Copelin Okrangley + Kelsey Preston |
Sawyer O'Grady 161
Grand Rapids (2026)
Boys 15 & Under Division
|
9:00 AM | 1B | GAM Boys 15U Invite 22 | Colin Riehl + Kameron Knox |
Sienna Ilitch 174
Bloomfield Hills (2024)
Girls Division
|
9:00 AM | 6A | GAM Girls Invite 22 | Cierra Scott + McKenzie McManus |
Sophie Stevens 142
Highland (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 2 | GAM Girls Invite 22 | Jessica Jolly + Kate Brody |
Stella Bernhardt 187
Ada (2026)
Girls 15 & Under Division
|
9:00 AM | 10 | GAM Girls 15U Invite 22 | Chaille Payne + Hannah Kim |
Sydney Dausman 155
Haslett (2023)
Girls Division
|
9:00 AM | 4A | GAM Girls Invite 22 | Alena Li + Lauren Davis |
Tyler Brody 153
Grand Blanc (2025)
Boys Division
|
9:00 AM | 17B | GAM Boys Invite 22 | Cooper Pigeon + McCoy Biagioli |
Vibhav Alokam WD
Ypsilanti (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 15B | GAM Boys Invite 22 | Ieuan Jones + Mitchell Strickland |
Will Preston 145
Grand Rapids (2024)
Boys Division
|
9:00 AM | 15A | GAM Boys Invite 22 | Charlie Seufert + Jack Julian |
Winston Lerch 140
Howell (2023)
Boys Division
|
9:00 AM | 11 | GAM Boys Invite 22 | Drew Miller + Maxwell VanderMolen |